Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży pomp ciepła

BLOCKCHAIN POLAND SPÓŁKA Z O. O. RENENERGY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 00050 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne samodzielne pozyskiwanie klientów (D2D) lub praca na leadach oferowanych przez RenEnergy

  • dobór i sprzedaż pomp ciepła (dodatkowo: klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, domowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych)

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • budowanie relacji biznesowych z klientami

  • praca w terenie z klientami

Nasze wymagania

  • otwartość w relacjach międzyludzkich

  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych

  • proaktywna postawa sprzedażowa

  • znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów

  • znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła / klimatyzacją, ogólnie OZE – mile widziane

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

To oferujemy

  • sposób wynagradzania: podstawa + prowizja ze sprzedaży + premie za osiąganie wyników (miesięcznych / kwartalnych / rocznych) lub progresywna prowizja (do wyboru model wynagradzania)

  • wynagrodzenie od 3000zł do 50000zł/mc brutto

  • przejrzyste warunki współpracy: kontrakt B2B lub umowa zlecenie

  • świetną atmosferę pracy - jesteśmy rodzinną, małą firmą więc zapewniamy sprawne działanie

  • szkolenia produktowe i wdrażające

  • narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane

  • samochód służbowy lub ekwiwalent za używanie własnego auta

  • szybki termin realizacji – 7 własnych ekip monterskich

  • umówione spotkania: leady na pompy ciepła

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.RenEnergy.pl lub profilu na www.facebook.com/RenEnergyPL

Firma z branży fotowoltaiki / instalacji fotowoltaicznych poszukuje doświadczonych z ambicjami i samodzielnych w działaniu handlowców.

Przewiń do profilu firmy