Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Rowerów

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skymaster to 38 lat doświadczenia w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej, technologii informatycznych i telekomunikacyjnych.
    Jesteśmy w czołówce firm kreujących trendy w dziedzinie innowacyjnej technologii, elektroniki użytkowej i technologii informatycznych.
    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług łączących w sobie łatwość obsługi, prostotę ale jednocześnie zaawansowane rozwiązania dla domu i firm.
    Uważamy, że innowacyjne rozwiązania technologiczne powinny być dostępne dla wszystkich oraz powinny mieć zastosowanie w codziennym życiu i być źródłem radości, pozytywnych emocji i zaspokajać potrzeby klientów.
    Najważniejsze jest dla nas, aby klient otrzymał za każdym razem produkt wysokiej jakości, za rozsądną cenę i ściśle dostosowany do jego konkretnych potrzeb.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności na nowe obszary technologiczne firma poszukuje kandydatów na wyszczególnione stanowiska pracy. Oferujemy możliwość uczestniczenia w niezwykłym przedsięwzięciu zorientowanym na nowoczesność, współpracę i otwartość na autorskie rozwiązania. Zespół z pasją realizuje stawiane przed nim zadania, starannie dobierając technologię, aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników.
    Uważasz, że działasz nieszablonowo i innowacyjnie - dołącz do nas!
    Przedstawiciel Handlowy
    ds. Sprzedaży Rowerów
    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie strategii sprzedaży oraz preferowanych kanałów dystrybucji
    • Przygotowanie budżetu sprzedażowego
    • Realizacja strategii i planów sprzedażowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami w podległym regionie
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki
    • Realizowanie wyznaczonej strategii marketingowej
    • Dbałość o jakość ekspozycji towarów w podległych sklepach
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • Organizacja i przeprowadzanie działań promocyjnych
    • Raportowanie wyników

    Wymagania:

    • Znajomość branży rowerowej – warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rowerów elektrycznych
    • Znajomość dystrybucji rowerów – sieci handlowe oraz sklepy
    • Znajomość specyfiki sieci handlowych będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość branży CE
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rowerowej
    • Nastawienie na realizowanie celów
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymania dobrych kontaktów z klientem
    • Umiejętność negocjacji
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana własna działalność gospodarcza

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
    • Współpracę na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dużą samodzielność i niezależność w realizacji zadań

    Zapraszamy do kontaktu osoby chętne podjęcia ciekawej pracy i zdobycia znaczącego doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania. W temacie e-maila proszę wpisać „Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Rowerów”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKYMASTER oddział w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)". Informujemy, że Administratorem danych jest SKYMASTER Sp. z o.o Sp. k. Oddział Operacyjny Szczecin w Szczecinie przy ul. Gryfińskiej 42. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.