Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Usług Logistycznych

Grupa PWN

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i zgodne z ustaloną strategią budowanie sieci klientów z segmentu B2B i B2C w ramach magazynu składowania i obsługi logistycznej,

  • Poszukiwanie nowych rynków i określanie potencjalnych kierunków rozwoju,

  • Prowadzenie analiz rynkowych ze szczególnym uwzględnieniem działań konkurencji,

  • Realizacja planów sprzedażowych i strategii firmy,

  • Pierwszy kontakt z klientem, profesjonalna prezentacja oferty, badanie potrzeb klientów i dostosowanie do nich oferty,

  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z partnerami.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży dystrybucyjno-logistycznej,

  • Doświadczenie w rozwijaniu biznesu poparte wynikami,

  • Gotowość do pracy z klientem międzynarodowym – znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne,

  • Silna orientacja na realizację celów,

  • Kultura osobista i dbanie o dobre relacje z klientami,

  • Samodzielność i inicjatywa,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office z szczególnym uwzględnieniem Excel,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów oraz kreatywnych działań,

  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do wczasów, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.

  • Możliwość skorzystania z transportu zakładowego z Łodzi,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • upominek świąteczny

Grupa PWN

OSDW Azymut sp. z o. o.

Jesteśmy nowoczesną firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. W swojej ofercie posiadamy ponad 65 tys. produktów. Są wśród nich publikacje z bardzo wielu dziedzin - książki naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystyka, literatura dziecięca, a także książki ilustrowane. Oferujemy też multimedia, puzzle oraz gry planszowe i logiczne. Dystrybuujemy również zabawki, artykuły szkolne i papiernicze. Na rynku działamy ponad 20 lat jako część Grupy PWN.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia

  • Kompleksowość oferowanych usług – naszym atutem jest kompleksowość oferowanych usług. Dotychczasowe doświadczenie w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi daje gwarancję doskonałej obsługi Wydawców

  • Jesteśmy liderem sprzedaży wśród bibliotek w Polsce - już ponad 2800 bibliotek doceniło współprace z naszą firmą. Bogata oferta, funkcjonalny Magazyn Wirtualny – to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

Działania w zakresie zaangażowania społecznego

  • Naszą społeczną aktywność podejmujemy z myślą o naszych klientach i społecznościach skupionych przy rynku wydawniczo – księgarskim.

  • Stworzyliśmy Noc Księgarń – ogólnopolskie wydarzenie kulturalne mające nie tylko upowszechniać czytelnictwo, ale także promować niezależne księgarnie stacjonarne.

  • Wspieramy stacjonarne księgarnie w czasie pandemii inicjując akcję #KsiążkaNaTelefon, umożliwiającą telefoniczne lub mailowe zamawianie książek w lokalnych księgarniach

  • Ciągle powiększamy grono Wydawców i ilość tytułów dostępnych w specjalnej serii Wielkie Litery. Wielkie Litery to nowe wydania książek z większą czcionką. Dzięki dużej, wyraźnej czcionce lektura Wielkich Liter jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym, w tym przede wszystkim seniorom.

  • Wzięliśmy udział w akcji kompletowania księgozbioru biblioteki nowo wybudowanego Domy Ronalda McDonalda przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie.

Azymut w liczbach

  • W ciągu ponad 20 lat pracy na polskim rynku książki zdobyliśmy zaufanie ponad 1100 księgarzy

  • W nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie posiadamy łącznie ponad 65 tys. indeksów od około 1000 wydawnictw

  • Nasze centrum logistyczne w Strykowie umożliwia realizację w ciągu doby 40 tys. linii zamówień