Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Węgla Workowanego

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KTK Polska Sp. z o.o. zajmująca się importem węgla i jego sprzedażą w kraju poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:
    Zadania:
    • pozyskiwanie nowych Klientów,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
    • prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami,
    • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami poprzez budowanie trwałych relacji oraz tworzenie optymalnych rozwiązań przy wykorzystaniu dostępnych środków,
    • realizacja planów sprzedażowych.
    Wymagania:
    • determinacja w dążeniu do celu i nastawienia na osiąganie wyników,
    • znajomość technik sprzedaży,
    • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,
    • umiejętności współpracy z zespołem,
    • minimum średnie wykształcenie,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz wykonywanych obowiązków
    • pakiet benefitów
    • pracę w przyjaznym zespole.

    Oferty CV wraz z opisem zakresu wykonywanych czynności
    proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KTK Polska sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KTK Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, na podstawie 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym kandydat wyraża swoją zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KTK Polska spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku KRS 0000421091 nr NIP: 5833152191(dalej: Administrator) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na aplikowane przez kandydata stanowisko w KTK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku oraz w razie wyrażenia woli na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego na aplikowane stanowisko oraz do 6 miesięcy po jego zakończeniu, nie dłużej jednak niż 1 rok w przypadku Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, liczonych od momentu zebrania danych osobowych.
    W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych ma Pani/Pan prawo:
    • dostępu do treści Pani/Pana danych i ich sprostowania,
    • do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na fakt przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z prawem przed cofnięciem zgody,
    • „prawo do bycia zapomnianym”, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz uzyskania informacji o sprostowaniu, usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania danych osobowych; w zakresie wskazanym w art. 17-21 RODO z zastrzeżeniem wyłączeń i warunków korzystania z tych uprawnień
    • w przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych w rozumieniu RODO.
    Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowych, w rozumieniu RODO. Zautomatyzowane przetwarzanie danych, w tym profilowanie, nie jest wyłączną metodą podejmowania decyzji przez Administratora.
    We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem przez KTK Polska sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych, może Pan/Pani się kontaktować w następujący sposób:
    1) za pośrednictwem poczty e-mail na adres: [email protected] , w temacie wpisując RODO;
    2) za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: KTK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Gdańsku ul. Okopowa 7, 80-809 Gdańsk.