Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Wyrobów Stalowych

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie partnerskich relacji oraz rozwijanie współpracy z klientami
  • Poszukiwanie odbiorców i nowych kierunków sprzedaży
  • Optymalizacja procesu zakupowo-sprzedażowego
  • Obsługa klientów hurtowych i indywidualnych
  • Realizacja wyznaczonych celów zakupowych
  • Bieżące raportowanie wyników
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność budowania i rozwijania partnerskich i biznesowych relacji
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Perspektywistyczne myślenie oraz wytrwałość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i programów komputerowych Word, Excel

Mile widziane

  • Doświadczeie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowanie w pracę
  • System szkoleń i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Praca na terenie Opola lub Oławy.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Wyrobów Stalowych, Poznań