Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzętu medycznego - diagnostyka laboratoryjna

PZ Cormay S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży produktów medycznych z oferty firmy (odczynniki i medyczne analizatory diagnostyczne)

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji ze stałymi odbiorcami

  • prezentacja i promowanie oferty firmy na zjazdach i konferencjach

  • wykonywanie pracy na terenie 3 województw tj. woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie i część łódzkiego lub woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie i część łódzkiego lub woj. dolnośląskie, opolskie i lubuskie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe biologiczne, medyczne: z zakresu analityki medycznej, biologii, biotechnologii, medycyny, weterynarii, farmacji lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży medycznej - warunek konieczny, preferowane doświadczenie w branży diagnostyki laboratoryjnej (IVD)

  • praktyczna umiejętność sprzedaży zarówno B2B oraz w sektorze publicznym (procedury przetargowe)

  • gotowość do stałej pracy mobilnej w terenie - warunek konieczny

  • preferowani kandydaci mieszkający lub otwarci na relokację w okolicach Poznania lub Bydgoszczy

  • wysokie umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży

  • wysokie zorientowanie na osiąganie wyników

  • praktyczna dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Excel

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • pozytywne nastawienie, pasja do sprzedaży, chęć do pracy z ludźmi, samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę z produktem o bardzo dobrej jakości

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy po okresie próbnym

  • częściowe dofinansowanie Pracodawcy do jednego z benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa

  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo

  • możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne