Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. Sprzętu medycznego - dział usg

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kosmed Sp. z o.o.

    KOSMED od 1990r.  specjalizuje się w sprzedaży wysoko wykwalifikowanego sprzętu medycznego. Dzięki znajomości rynku medycznego i współpracy z koncernami medycznymi z całego świata często jesteśmy pionierami wprowadzającymi najnowsze technologie i aparaturę medyczną na rynek Polski.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Sprzętu Medycznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży sprzętu medycznego na podległym obszarze (dział USG - województwo do uzgodnienia).

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w branży sprzętu medycznego (najlepiej w obszarze diagnostyki obrazowej),
    • dobra znajomość rynku sprzętu medycznego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • umiejętność przeprowadzenia u Klienta pokazu oferowanego aparatu będzie dodatkowym atutem
    • znajomość procedur przetargowych w służbie zdrowia będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia
    • Szeroki zakres samodzielności na stanowisku pracy
    • Udział w interesujących wydarzeniach krajowych i międzynarodowych w branży medycznej
    • Stałą pracę w stabilnej firmie
    • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W swoim zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).