Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzętu Medycznego i Jednorazowego

MEDPROF sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym terenie,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego oraz jednorazowego
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie wyników swojej pracy bezpośredniemu przełożonemu
  • Aktywna praca w terenie, polegająca na budowaniu bazy klientów w placówkach medycznych publicznych oraz prywatnych
  • Udział w szkoleniach oraz targach branżowych

Nasze wymagania

  • Znajomość branży medycznej (szpitale, przychodnie)
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Nastawienie na wyniki oraz motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i umiejętność realizacji wyznaczonych celów, umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobra organizacja pracy
  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy u pracę, zlecenie, własna działalność
  • Pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku PH np. samochód służbowy (po okresie próbnym), telefon, komputer

O nas

Medprof Sp. z o.o. to polska firma, która od 2019 roku zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej oraz medycznego sprzętu jednorazowego. Nasze produkty znajdują swoje przeznaczenie zarówno w szpitalach, klinikach i przychodniach medycznych oraz w pozostałych jednostkach zainteresowanych naszymi produktami.

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzętu Medycznego i Jednorazowego, pomorskie