Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. stolarki budowlanej i automatyki

TOMTRONICO firmie

  • Nowa Krępa 13A
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TOMTRONIC

Nowa Krępa 13A

Ostrów Wielkopolski

Firma TOMTRONIC

Firma TOMTRONIC zajmuje się od 16 LAT dostawą i montażem automatycznych drzwi i bram garażowych oraz automatyki bram wjazdowych.

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę producenta napędów bram garażowych firmy CHAMBERLAIN oraz polskiego producenta bram segmentowych firmy BEDITOM.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Potrzebujemy osoby do pracy biurowej na stanowisko Handlowiec

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie sprzedaży i obsługa klienta

  • Prace biurowe

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową 8h,
  • wynagrodzenie premiowane od sprzedaży
  • szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Samodyscyplina
  • Samodzielne pozyskiwanie klientów
  • Znajomość rynku budowlanego
  • Znajomość zagadnień obsługi biura

Ogłoszenie archiwalne