Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych

  • Kalisz, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kalisz, Poznań

    Solid Security - niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Twoje zadania będą polegały na:

    • pozyskiwaniu nowych klientów
    • sprzedaży towarów i usług będących w ofercie firmy
    • identyfikacji potrzeb i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientem
    • prowadzeniu negocjacji handlowych z klientem
    • pracy terenowej i stacjonarnej

    Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy posiadają:

    • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
    • motywację do pracy oraz umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
    • umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
    • ukierunkowanie na wynik biznesowy
    • własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

    W zamian za Twój wysiłek gwarantujemy:

    • stabilne warunki pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    • miesięczne premie sprzedażowe uzależnione od efektywności pracy
    • zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
    • szkolenia produktowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom