Przedstawiciel handlowy ds. urządzeń gastronomicznych - branża HORECA

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TOYA S.A.

    zatrudni:

    Przedstawiciel handlowy ds. urządzeń gastronomicznych (branża HORECA)
    region pracy: Polska Północna

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży gastronomicznej (np. na stanowisku managera restauracji, managera sprzedaży, zakupów, przedstawiciela handlowego ds. urządzeń gastronomicznych)
    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zmysł handlowy i organizacyjny
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
    • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienie do ludzi
    • Samodzielność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
    • Czynne prawo jazdy kategorii B

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój rynku w zakresie sprzedaży urządzeń gastronomicznych
    • Współudział w kreowaniu i realizacja optymalnej strategii sprzedaży
    • Aktywne wskazywanie nabywców hurtowych i specjalistycznych oraz nawiązywanie z nimi współpracy handlowej
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu asortymentu
    • Kreowanie akcji marketingowych i informacyjnych
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
    • Bieżąca analiza rynku, stałe monitorowanie działań konkurencji
    • Udział w targach i eventach
    • Raportowanie
    • Współpraca z poszczególnymi działami Firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań
    • Dbanie o kulturę organizacji oraz pozytywny wizerunek firmy

    Oferujemy:

    paczki świąteczne
    karta multisport
    imprezy firmowe
    umowa o pracę

    ubezpieczenia
    sport
    przyjazna atmosfera
    rozwój

    wydarzenia kulturalne

    CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
    (W TEMACIE EMAIL’A PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA)

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko pracy.

    Klauzula informacyjna

    „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administrator Pana/Pani danych, informuje Pana/Panią, iż:

    a)         W „TOYA” S.A. powołany został Inspektor Ochrony Danych; dane kontaktowe: iod@yato.pl, telefon 713246200;

    b)        Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko pracy
    c)         Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych Pracownika będą podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne „TOYA” S.A.

    d)        Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż dwa miesiące liczone od ostatniego dnia miesiąca w którym przeprowadzono rekrutację;

    e)         Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie będzie skutkowało pominięciem w procesie rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

    f)         Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przez złożenie oświadczenia na adres administratora Pana/Pani danych spółki „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław oraz pod adres e-mail iod@yato.pl;

    g)        Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) lub ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych
    bottom