Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. utrzymania

Saferoad RRS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • gromadzenie informacji na temat realizowanych kontraktów na terenie Polski
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • obsługa klienta (oferty, wyceny, zamówienia towarów, logistyka)

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w budownictwie infrastrukturalnym
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • umiejętność budowania relacji biznesowych i prowadzenia rozmów handlowych
  • komunikatywność, rzetelność i dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
  • Regularne szkolenia z zakresu oferowanych produktów i usług przez cały okres zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie oraz narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań na tym stanowisku, w tym samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy