Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Współpracy z Aptekami

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HURTAP S.A.

    Ogólnopolska Firma Farmaceutyczna HURTAP S.A. zatrudni

    Przedstawiciela Handlowego ds. Współpracy
    z Aptekami
    województwo dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • monitorowanie poziomu sprzedaży w Aptekach,
    • utrzymywanie relacji z Właścicielami Aptek,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • rozwój współpracy i bieżąca koordynacja.

    Wymagania:

    • znajomość branży farmaceutycznej,
    • wyższe wykształcenie, minimum licencjat.

    Oferujemy:

    • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
    • narzędzia służbowe (samochód, laptop, telefon),
    • kompleksowy proces wdrożenia do Organizacji,
    • możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) (Dz. Urz. UE L 2016 Nr 119, s.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

    bottom