Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy ds wynajmu i serwisu odzieży roboczej

Lindström Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma LINDSTROM Sp. z o.o., polski oddział fińskiego koncernu LINDSTROM OY, jednej z wiodących europejskich firm świadczących usługi wynajmu i serwisu tekstyliów w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób

Zakres obowiązków:

Rozwój działu wynajmu i serwisu odzieży:

  • pozyskiwanie nowych Klientów zgodnie z polityką i strategią firmy
  • realizacja planów sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą
  • raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • preferowane 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, budowaniem długofalowych relacji z klientami,
  • preferowane wyższe wykształcenie;
  • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji (kontakty z osobami z średniego/wyższego szczebla kierowniczego);
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania własnych działań;
  • umiejętności monitorowania podległego regionu i optymalizowania własnych działań sprzedażowych;
  • praca w CRM, lub innych systemach sprzedażowych
  • znajomości pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialności, rzetelności
  • optymizmu i energii
  • samodzielność i zorientowanie na cel;
  • dyspozycyjności, prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

STABILNE ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ, NARZĘDZIA PRACY,

BENEFITY: OPIEKA MEDYCZNA, KARTA MULTISPORT, karty podarunkowe, inne;

PRZYJAZNE ŚRODOWISKO  NASTAWIONE NA UCZENIE SIĘ I WSPÓŁPRACĘ, POZYTYWNĄ ENERGIĘ I DOBRĄ MOTYWACJĘ

Zgodnie z rozporządzenie o ochronie danych osobowych UE (RODO) obowiązującym od 25 maja 2018 roku Lindström Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - jako Pani/Pana pracodawca - informuje, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lindström Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marywilska 34. wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000109807 (sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP: 5222640524
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w zakresie dopuszczalnym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
  3. Pani/Pana dane osobowe  przetwarzane będą  wyłącznie na potrzeby zatrudnienia.
  4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz wnioskowania o ich poprawienie i usunięcie

Podanie  przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatam

Ogłoszenie archiwalne