Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Dynów, Jasło, Krosno, Rzeszów, Strzyżów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z branży spożywczej szuka Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu

    Miejsce pracy: Dynów, Jasło, Krosno, Rzeszów, Strzyżów

    Opis stanowiska:

    Szukamy osób otwartych, kreatywnych, wyróżniających się niebanalną osobowością, które razem z naszą firmą będą chciały dynamicznie się rozwijać. Zależy nam na kandydatach, dla których sprzedaż w sektorze FMCG nie ma tajemnic i chcą spełniać się w świecie sprzedaży.

    Wymagania:
    • Wiedza i doświadczenie zdobyte w sektorze FMCG
    • Doświadczenie we współpracy z sieciami spożywczymi, stacjami paliw, składami budowlanymi
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Nastawienie na realizację celów
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Jasny i klarowny system premiowy pozwalający na znaczne zwiększenie  Twojego wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia do pracy min. samochód służbowy i urządzenia mobilne
    • Współpracę opartą na partnerstwie
    • Systematyczne i profesjonalne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.