Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Dyrektor Sprzedaży

PAKA ZWIERZAKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów,

  • Sprzedaż i promowanie produktów marki,

  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami

  • (sklepy zoologiczne, gabinety, przychodnie weterynaryjne),

  • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych,

  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie,

  • Prowadzenie rozmów handlowych,

  • Zapewnienie stałego wsparcia dla kontrahentów,

  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów sprzedażowych,

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów u kontrahentów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, menedżera lub w dziale sprzedaży (branży zoologiczna lub FMCG będzie dodatkowym atutem),

  • Chętnie nawiązujesz kontakty oraz dbasz o budowanie dobrych relacji z ludźmi,

  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie postawionych celów,

  • Wykazujesz proaktywną i samodzielną postawę w rozwiązywaniu problemów,

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon).

PAKA ZWIERZAKA sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją wysokiej jakości

produktów dla psów i kotów. Tworzymy zdrowe i holistyczne karmy suche, mokre

oraz przysmaki z segmentu premium. Nasza Firma jako pierwsza w Polsce stworzyła box subskrypcyjny, który każdego miesiąca jest wysyłany zwierzakom.

Przewiń do profilu firmy

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Kliknij przycisk APLIKUJ!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.