Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - Dywizja Kulinarno-Napojowo-Lodowa

COLIANO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie,
  • realizacja planów sprzedażowych w zakresie reprezentowanych marek,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • umiejętności wykorzystywania technik sprzedaży,
  • zdolności negocjacyjne,
  • kreatywność oraz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży FMCG,
  • pracę samodzielną i pełną wyzwań,
  • system wynagrodzeń złożony z części stałej oraz części zmiennej uzależnionej od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz środki wspierające realizację planów
  • opiekę medyczną,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • dofinansowanie do nauki i kursów językowych,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • świadczenia w ramach ZFŚS,
  • ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • paczki świąteczne

Przedstawiciel Handlowy - Dywizja Kulinarno-Napojowo-Lodowa, Toruń