Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy (Dział Ochrony Fizycznej)

Ochrona Juwentus

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie działań handlowych na określonym obszarze (pozyskiwanie klientów, negocjowanie warunków kontraktu, nadzór nad jego realizacją)

  • realizowanie celów sprzedażowych i obsługa posprzedażowa

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • monitorowanie działań konkurencji oraz zmian rynkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w charakterze przedstawiciela handlowego

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność planowania pracy własnej

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność negocjacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie miesięczne + system prowizyjny, który nie jest ograniczony żadnym górnym progiem

  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

  • system cyklicznych szkoleń

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe lub własne (zwracamy koszty użytkowania)

  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet opieki medycznej

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych, najszybciej rozwijających się i najlepiej rozpoznawalnych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa w Polsce. Cieszymy się opinią profesjonalnego i godnego zaufania usługodawcy, stale docenianego przez naszych klientów w niezależnych badaniach jakości. Jesteśmy prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii w obszarze usług ochrony. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy (Dział Ochrony Fizycznej)

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.