Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – Dział Wędkarski

Shimano Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów oraz doradztwo w zakresie produktów Shimano na wyznaczonym obszarze

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych

  • Budowanie rozpoznawalności marki Shimano oraz marek dystrybuowanych przez Shimano Polska

  • Udział w imprezach sportowych jako obsługa i wsparcie dla prowadzonych działań promocyjno-marketingowych

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na współpracę

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat B

  • Zainteresowanie tematyką wędkarską

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet dodatków socjalnych (pakiet medyczny, dopłata do ubezpieczenia grupowego)

  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Świetną atmosferę, pracę z ludźmi z pasją

Tereny działania

  • pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

  • łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko–mazurskie

Zainteresowanych pracą w Shimano Polska prosimy o przesłanie CV

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Shimano Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1992roku. Jesteśmy firmą zajmującą się importem i dystrybucją produktów Shimano - szerokiej oferty sprzętu rowerowego oraz wędkarskiego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Dział Wędkarski

Zapraszamy do odwiedzenia strony

Przewiń do profilu firmy