Przedstawiciel Handlowy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIĘDZYCHÓD Nowicka sp. j., producent w branży spożywczej, znany z produkcji dań gotowych, smacznych powideł czy kultowego ketchupu, oferujący produkty wysokiej jakości, bez dodatku substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników, poszukuje osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • realizacja określonych planów sprzedażowych oraz zadań promocyjnych na wyznaczonym terenie - Gdańsk,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie oraz sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • zapewnienie odpowiedniego merchandisingu produktów, zgodnie ze standardami firmy,
    • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji,
    • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami.

    Oczekiwania:

    • min.1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG,
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • znajomość lokalnego rynku branżowego,
    • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
    • dynamizm i pasja w realizacji zadań,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • nastawienie na osiąganie wyników,
    • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • motywujący system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą,
    • odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych,
    • współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi w nowocześnie działającej firmie,
    • samodzielne i pełne wyzwań zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informacja o przetwarzaniu danych dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujmy, iż
    1)      administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Międzychód Nowicka spółka jawna z siedzibą w Sobocie przy ul. Poznańskiej 43, 62-090 poczta Rokietnica, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 486884, posiadająca NIP nr 7811876876 ; dane kontaktowe: tel. 61 835-48-10; w dalszej części informacji określana jako „Międzychód Nowicka”. Przedstawicielem administratora do kontaktu w zakresie rekrutacji jest Specjalista ds. HR, dane kontaktowe: [email protected]
    2)      Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się pod następującym adresem e-mail [email protected];
    3)      Pani/Pana   dane   osobowe   przetwarzane   będą   w   celu   rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie danych wykraczających poza ten zakres dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku ubiegania się o zatrudnienie na innej podstawie niż umowa o pracę, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO);
    4)      odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są lub zależnie od potrzeb administratora mogą być pracownicy działu HR, kierownicy właściwych działów administratora, do których została przesłana aplikacja, nasi podwykonawcy w zakresie związanym z rekrutacją tj. pracuj.pl, e-recruiter.
    5)      Pani/Pana   dane   osobowe nie   będą   przekazywane   do   państwa   trzeciego;
    6)      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 2 lat od wysłania aplikacji,
    7)      posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
    8)      ma Pani/Pan prawo również do wniesienia skargi do organu nadzoru, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych narusza zasady RODO;
    9)      podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji. Możliwość żądania przez pracodawcę podania danych osobowych kandydata do pracy wynika z art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie wykraczającym ponad ten zakres ma Pani/Pan dowolność podania Nam swoich danych, a udzieloną zgodę można cofnąć w każdym momencie. Brak podania przez Panią/Pana danych osobowych uniemożliwia jednak udział w rekrutacji. Cofnięcie zgody w zakresie przetwarzania opartego na zgodzie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Międzychód Nowicka spółka jawna z siedzibą w Sobocie przy ul. Poznańskiej 43, 62-090 poczta Rokietnica, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 486884, posiadająca NIP nr 7811876876 ; dane kontaktowe: tel. 61 835-48-10; w dalszej części informacji określana jako „Międzychód Nowicka”. Przedstawicielem administratora do kontaktu w zakresie rekrutacji jest Specjalista ds. HR, dane kontaktowe: [email protected]
    2) Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się pod następującym adresem e-mail [email protected];
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie danych wykraczających poza ten zakres dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku ubiegania się o zatrudnienie na innej podstawie niż umowa o pracę, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO);
    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są lub zależnie od potrzeb administratora mogą być pracownicy działu HR, kierownicy właściwych działów administratora, do których została przesłana aplikacja, nasi podwykonawcy w zakresie związanym z rekrutacją tj. pracuj.pl, e-recruiter.
    5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 2 lat od wysłania aplikacji,
    7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
    8) ma Pani/Pan prawo również do wniesienia skargi do organu nadzoru, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych narusza zasady RODO;
    9) podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji. Możliwość żądania przez pracodawcę podania danych osobowych kandydata do pracy wynika z art. 221 Kodeksu pracy, w zakresie wykraczającym ponad ten zakres ma Pani/Pan dowolność podania Nam swoich danych, a udzieloną zgodę można cofnąć w każdym momencie. Brak podania przez Panią/Pana danych osobowych uniemożliwia jednak udział w rekrutacji. Cofnięcie zgody w zakresie przetwarzania opartego na zgodzie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.