Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Field Sales Executive

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

  • negocjowanie umów handlowych

  • rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży

  • opracowywanie i wdrażanie indywidualnego planu rozwoju dla Klientów

Nasze wymagania

  • dobrze znasz język angielski (min. B1)

  • jesteś osobą zorientowaną na Klienta i rozumiesz jego potrzeby

  • negocjacje oraz prezentacje nie stanowią dla ciebie wyzwania

  • łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz je podtrzymywać

  • posiadasz prawo jazdy (kat B)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Coroczną podwyżkę na którą mają wpływ wyniki firmy i ocena roczna

  • Prace w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny

  • Unikalny program doceniania pracowników (nagrody jubileuszowe, nagroda Pracownika Roku i Pracownika Kwartału)

  • Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju (CIS,CIM)

  • W pełni finansowane ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

  • Kafeterie MyBenefit (bilety do kina, teatru, karta MultiSport)

  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)

  • Benefity

  • opieka medyczna Medicover

  • sponsorowane ubezpieczenia na życie Uniqua

  • karta Multisport

  • kafeteria MyBenefit

  • wczasy pod gruszą

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka z okazji narodzin dziecka

  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne

  • akcje CSR

  • świeże owoce

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Przewiń do profilu firmy