Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy / Field Sales Executive

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:

Przedstawiciel Handlowy / Field Sales ExecutiveNumer ref.: 85/2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną praca odbywa się na home office

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • realizacja polityki sprzedaży na terenie Szczecina i okolic
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • negocjowanie umów handlowych
  • rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży
  • opracowywanie i wdrażanie indywidualnego planu rozwoju dla Klientów

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz motywację do osiągania celów
  • dobrze znasz język angielski (min. B1)
  • jesteś osobą zorientowaną na Klienta i rozumiesz jego potrzeby
  • negocjacje oraz prezentacje nie stanowią dla ciebie wyzwania
  • łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz je podtrzymywać
  • potrafisz dobrze zaplanować swoją pracę
  • posiadasz prawo jazdy (kat B)
  • masz gotowość do podjęcia pracy od 1 kwietnia 2021 – mile widziane

Mamy dla Ciebie:

  • przyjazny i zgrany zespół
  • wsparcie przełożonego na każdym etapie podróży z DHL
  • międzynarodowy program rozwojowy
  • pracę w kulturze informacji zwrotnej
  • unikalny program doceniania pracowników
  • kawę, herbatę i świeże owoce w każdej lokalizacji
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSportbilety do kin i teatrów)
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne