Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy FMCG

MS SERVICES SP. Z O.O.

  • Nowy Targ

    Nowy Targ, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększanie udziałów firmy poprzez sprzedaż produktów w branży FMCG,

  • Realizowanie celów i planów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy,

  • Analizowanie rynku detalicznego na podległym terenie,

  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Pracowałeś/aś w branży FMCG – atutem będzie branża słodyczy, słodkich przekąsek

  • Dysponujesz doświadczeniem we współpracy z sieciami lokalnymi w kanale tradycyjnym,

  • Potrafisz budować długofalowe relacje z klientami,

  • Możesz pochwalić się sukcesami w zdobywaniu nowych punktów sprzedaży,

  • Wykazujesz się zaangażowaniem w realizację założonych celów i zadań,

  • Charakteryzujesz się samodzielnością i umiejętnością organizacji własnej pracy,

  • Jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Gwarantowany program rozwoju kompetencji - pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, samochód służbowy,

  • Pracę z renomowanym produktem na rynku z branży słodyczy.

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy