Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy foodservice

Frosta Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • utrzymanie bardzo dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w podległym terenie
  • realizacja planu sprzedażowego
  • dbanie o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Twój profil:

  • znajomość branży gastronomicznej i zbiorowego żywienia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre umiejętności prezentacji i negocjacji
  • zorientowanie na cel i wynik
  • samodzielności i kreatywności w działaniu
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Jesteśmy jednym z największych producentów produktów mrożonych. W produktach FRoSTA nie stosujemy dodatków do żywności. Od ponad 10 lat używamy wyłącznie naturalnych składników. Głównym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi pracownicy. Ponieważ wiemy, że nie ma Planety B, jesteśmy zaangażowani poza zwykłymi ramami w zrównoważony rozwój, ochronę środowiska i projekty społeczne. Cenisz prawdziwą żywność, chcesz coś zmienić i spojrzeć poza swój talerz? Przyjdź do FRoSTA!

Czas na wyzwania! Dołącz do nas.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy