Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

WelSun Energy sp. z o.o.O firmie

6 00030 000 brutto / mies.
  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WelSun sp. z o.o. w branży odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika, poszukuje Przedstawicieli Handlowych do współpracy.

GWARANTUJEMY:

  • współpracę w firmie o ugruntowanym pozycji na rynku (ponad 10 lat w branży odnawialnych źródeł energii),
  • szkolenie z zakresu sprzedaży, oraz produktów oferowanych przez firmę,
  • wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie rozwoju oraz działań,
  • możliwość awansu dla najbardziej zaangażowanych współpracowników,
  • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • narzędzia pracy (samochód, paliwo, telefon),
  • umawiane spotkania przez profesjonalny telemarketing

OCZEKUJEMY:

  • zaangażowania oraz sumiennej pracy wspierającej sprzedaż na podległym terenie,
  • punktualności, oraz dbania o pozytywny wizerunek firmy na każdej płaszczyźnie,
  • kultury osobistej, łatwości w utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientem,
  • doświadczenia w sprzedaży, jednak nie jest to warunek konieczny,
  • zainteresowania tematem sprzedaży i rozwoju osobistego,

OBOWIĄZKI PRZEDSTAWICIELA:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • praca w godzinach między 10:00 – 20:00 w zależności od klienta,
  • teren pracy max. do 80km od miejsca zamieszkania,
  • 6 spotkań z klientem dziennie
  • niewykluczona praca w weekendy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WelSun Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WelSun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne