Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - fotowoltaika biznes, klient indywidualny 2-50KW, carporty, pergole, pompy ciepła, magazyny energii.

Welsun

umowa zlecenie
8 00050 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Międzyrzec Podlaski

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Aktywna sprzedaż.

  • Raportowanie pracy.

  • Praca w godzinach między 9:00 – 18:00

  • Teren pracy do 50km od miejsca zamieszkania.

  • Spotkania z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Podział czasu pracy
95%

Spotkania w terenie z klientami, aktywna sprzedaż

5%

Raportowanie pracy i szkolenia

Nasze wymagania

  • Zaangażowania.

  • Sumiennej pracy wspierającej sprzedaż na podległym terenie.

  • Punktualności.

  • Dbania o pozytywny wizerunek firmy na każdej płaszczyźnie.

  • Kultury osobistej.

  • Łatwości w utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientem.

  • Dużego entuzjazmu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

To oferujemy

  • Samochód lub ekwiwalent za samochód.

  • Szkolenie z zakresu sprzedaży, oraz produktów oferowanych przez firmę.

  • Wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie rozwoju oraz działań.

  • Możliwość awansu dla najbardziej zaangażowanych współpracowników.

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne od 8000-50000zł miesięcznie.

  • Liczne konkursy, premie, wycieczki.

  • Duże wsparcie marketingowe, działu technicznego, działu projektowego, oraz działu obsługi klienta.

  • Współpracę w firmie o ugruntowanym pozycji na rynku (ponad 15 lat w branży odnawialnych źródeł energii).

  • Sprzedaż głównie polskich produktów.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Welsun

Firma WelSun Energy sp. z o.o. w branży odnawialnych źródeł energii, poszukuje Przedstawicieli Handlowych do współpracy. Posiadamy w swojej ofercie instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, car-porty i ładowarki samochodowe. Ponad 15 letnie doświadczenie w branży OZE. Nasza firma jest partnerem strategicznym firmy ML System S.A.

Przewiń do profilu firmy