Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika

WelsunO firmie

umowa zlecenie
6 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Rudnik nad Sanem

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Aktywna sprzedaż.

  • Raportowanie pracy.

  • Praca w godzinach między 10:00 – 20:00 w zależności od klienta.

  • Teren pracy max. do 80km od miejsca zamieszkania.

  • Od 4 do 5 spotkań z klientem dziennie.

  • Niewykluczona praca w weekendy.

Podział czasu pracy
90%

Spotkania w terenie z klientami, aktywna sprzedaż

10%

Raportowanie pracy i szkolenia

Nasze wymagania

  • Zaangażowania oraz sumiennej pracy wspierającej sprzedaż na podległym terenie.

  • Punktualności, oraz dbania o pozytywny wizerunek firmy na każdej płaszczyźnie.

  • Kultury osobistej, łatwości w utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientem.

  • Pewności siebie.

  • Doświadczenia w sprzedaży.

  • Zainteresowania tematem sprzedaży i rozwoju osobistego.

Mile widziane

  • Wysoka motywacja i chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Współpracę w firmie o ugruntowanym pozycji na rynku (ponad 10 lat w branży odnawialnych źródeł energii).

  • Sprzedaż głównie polskich produktów.

  • Szkolenie z zakresu sprzedaży, oraz produktów oferowanych przez firmę.

  • Wsparcie kadry kierowniczej, na każdym etapie rozwoju oraz działań.

  • Możliwość awansu dla najbardziej zaangażowanych współpracowników.

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne.

  • Narzędzia pracy (samochód, paliwo).

  • Spotkania dla przedstawiciela są umawiane przez profesjonalny telemarketing.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • Konkursy

  • Nagrody za wyniki

Welsun

Firma WelSun sp. z o.o. jest partnerem handlowym ML System S.A.

Przewiń do profilu firmy