Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

WelSun Energy sp. z o.o.O firmie

6 00030 000 brutto / mies.
  • Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Józefów (pow. otwocki)

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WelSun sp. z o.o. w branży odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika, poszukuje Przedstawicieli Handlowych do współpracy.

GWARANTUJEMY:

  • współpracę w firmie o ugruntowanym pozycji na rynku (ponad 10 lat w branży odnawialnych źródeł energii),
  • szkolenie z zakresu sprzedaży, oraz produktów oferowanych przez firmę,
  • wsparcie kadry kierowniczej na każdym etapie rozwoju oraz działań,
  • możliwość awansu dla najbardziej zaangażowanych współpracowników,
  • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • narzędzia pracy (samochód, paliwo, telefon),
  • umawiane spotkania przez profesjonalny telemarketing

OCZEKUJEMY:

  • zaangażowania oraz sumiennej pracy wspierającej sprzedaż na podległym terenie,
  • punktualności, oraz dbania o pozytywny wizerunek firmy na każdej płaszczyźnie,
  • kultury osobistej, łatwości w utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientem,
  • doświadczenia w sprzedaży, jednak nie jest to warunek konieczny,
  • zainteresowania tematem sprzedaży i rozwoju osobistego,

OBOWIĄZKI PRZEDSTAWICIELA:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • praca w godzinach między 10:00 – 20:00 w zależności od klienta,
  • teren pracy max. do 80km od miejsca zamieszkania,
  • 6 spotkań z klientem dziennie
  • niewykluczona praca w weekendy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WelSun Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WelSun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy