Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy- fotowoltaika

STAG Solar EnergyO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii, realizując strategie dynamicznego rozwoju, należąca do grupy kapitałowej spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

w związku z budową naszego Zespołu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na instalacje fotowoltaiczne
  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert
  • Realizowanie polityki handlowej firmy oraz wyznaczonych celów
  • Raportowanie sprzedaży
  • Współprace z innymi działami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • Determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów i wysokiej motywacji do pracy
  • Czynnego prawa jazdy kat .B
  • Umiejętności obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office)
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętność pracy w grupie
  • Rzetelności i dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpraca oparta o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Pakiet szkoleń produktowych umożliwiający szybki rozwój zawodowy
  • Wsparcie merytoryczne umożliwiające poznanie prężnie rozwijającej się branży OZE
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy i awansu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy