Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika i pompy ciepła

Spectrum Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Przedstawiciel Handlowy, Agent, Specjalista... Zwał, jak zwał! Szukamy Mistrza od Sprzedaży i nie zawahamy się za to dobrze zapłacić!

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Pozyskiwania nowych klientów - to oczywiste;

- Realizacji planów sprzedażowych na Twoim terenie;

- Utrzymywania dobrych relacji z klientem i bycie wizytówką naszej firmy;

- Przygotowywania ofert dla klientów i negocjacji niczym zawodowiec;

- Samodzielności i raportowania własnej pracy.

Nasze wymagania

Aplikuj, jeśli:

- Masz doświadczenie w branży OZE;

- Jesteś właścicielem prawa jazdy kat. B;

- Masz wykształcenie min. średnie;

- Ciągle się rozwijasz i stawiasz sobie poprzeczkę naprawdę wysoko;

- Wiesz, że sukcesu nie osiąga się w pojedynkę i umiesz pracować w zespole;

- Jesteś komunikatywny i nieobce Ci pojęcie kultury osobistej nawet w trudnych sytuacjach;

To oferujemy

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

- Najniższe ceny bazowe dla handlowców;

- Nowe, nowoczesne biuro w Gdańsku;

- Własny magazyn, a w nim sprzęt, który w momencie podpisania umowy już jest zarezerwowany dla Twojego klienta;

- Atrakcyjny system prowizyjny;

- Gorące leady, umówione spotkania sprzedażowe.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie - im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz;

- Benefity za osiągnięcia, np. samochód służbowy, kartę paliwową, karta Multisport;

- Szkolenie wstępne (online lub w biurze);

- Szkolenia sprzedażowe, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej;

- Opiekuna sprzedaży na start, który sprawi, że szybko rozwiniesz skrzydła.

O nas

Jesteśmy Spectrumpv, czyli firmą zajmująca się sprzedażą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Stacjonujemy w Gdańsku, działamy w całej Polsce, a Ty możesz z nami pracować na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.