Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

GAUDI sp. z o.o.O firmie

2 5008 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zatrudnimy lub podejmiemy współpracę z osobami chcącymi działać w branży OZE.
Jesteśmy stabilną i dynamiczną firmą, wykonaliśmy ponad 3000 instalacji i
posiadamy kilkanaście własnych ekip montażowych.

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów firmy,
  • raportowanie z efektów pracy,
  • samodzielne pozyskiwanie klientów,
  • realizacja kontaktów z powierzonymi leadami,
  • prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych,
  • realizacja powierzonych zadań.

Wymagania:

  • zaangażowanie w pracę,
  • doświadczenie w handlu mile widziane,
  • kompetencje w obszarze komunikacji,
  • świadomość i dopasowanie do specyfiki branży,
  • prawo jazdy kat B i realne umiejętności prowadzenia pojazdu.

Oferujemy:

  • umowa o pracę, po wcześniejszym okresie próbnym lub współpraca B2B,
  • stałe wynagrodzenie na poziomie od 2500 zł netto (na okresie próbnym),
  • atrakcyjne konkretnie zdefiniowany system premiowy (podwojenie podstawy nie jest problemem),
  • w okresie próbnym zwrot za paliwo i samochód w formie ryczałtu,
  • po okresie próbnym samochód służbowy wraz z kartą paliwową,
  • wsparcie działu sprzedaży - oferty, doradztwo, finansowanie, leady szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • możliwość negocjacji umów dla osób z doświadczeniem w sprzedaży fotowoltaiki (min. 6 miesięcy).

Prosimy o zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne