Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

PANDA ENERGIA SPÓŁKA Z O.O. sp.k.O firmie

8 00016 000 / mies. (zal. od umowy)
  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Specjalista

Szukamy osób, które chcą dużo pracować i dużo zarabiać

Zadania:

  • sprzedaż produktów dla klienta indywidualnego
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B.
  • własnego samochodu
  • dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności
  • determinacji w działaniu i zapału do pracy
  • dyspozycyjności i solidności

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny. Ok. 2000 zł za umowę.
  • pakiet szkoleń technicznych
  • pakiet szkoleń sprzedażowych
  • forma zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenie
  • produkt bardzo dobrej jakości

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne