Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii

Premium Sales Group sp z o o

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Doradztwo w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz magazynów energii dla Klientów indywidualnych i Firmowych

  • Przeprowadzanie wizji lokalnych, dobór urządzeń i podzespołów instalacyjnych pod indywidualne zapotrzebowanie Klienta

  • Uczestniczenie w realizacji procesu inwestycji od początku do końca

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Firmy

  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy na zewnątrz, poprzez stawianie na jakość

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • Dynamiczny i skuteczny styl pracy, poparty osiągniętymi w przeszłości sukcesami sprzedażowymi

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów i wyzwań

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej w prosty i przystępny sposób Klientom

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy i systemu premiowego

  • Leady sprzedażowe przekazywane przez własne call centre oraz dział marketingu

  • Wsparcie Managera zarządzającego działu

  • System szkoleń, wspierający handlowców w zakresie wiedzy technicznej

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Wpływ na kierunek rozwoju firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Do dziś zrealizowaliśmy ponad 1500 różnego rodzaju instalacji dla Klientów prywatnych oraz Firm i Instytucji - stając się coraz bardziej zauważalną firmą w regionie Śląskim oraz Południowo- Zachodniej Polsce. Od początku naszej działalności w 2019 roku – dbamy o dobrą jakość świadczonych usług, wysokie standardy obsługi Klienta, serwisu i reklamacji - czego efektem jest stały coroczny wzrost obrotów. Aktualnie po kilku latach spędzonych w branży fotowoltaicznej rozwijamy kolejne działy i usługi w firmie, by kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych dotychczasowych i nowych Klientów.

Jeżeli podobnie jak My uważasz, że przyszłość naszej planety zależy w dużej mierze od nas samych, dlatego na co dzień wybierasz produkty i usługi firm stawiających na zrównoważony rozwój gospodarki, społeczeństwa i środowiska, a do tego lubisz wyzwania i jesteś w stanie wnieść w nasz wspólny rozwój swoje doświadczenie i umiejętności – zapraszamy na pokład PSG EKO ENERGIA.

PSG EKOENERGIA skupia ludzi o otwartych umysłach i różnorodnych umiejętnościach, by tworzyć kulturę dostarczania produktów i usług wysokiej jakości, która zmienia życie ludzi na lepsze. Aktualnie są to innowacyjne rozwiązania dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji w branży odnawialnych źródeł energii.

Do naszego zespołu szukamy: Przedstawicieli Handlowych

rejon pracy: woj. opolskie, dolnośląskie, śląskie

Przewiń do profilu firmy