Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

K.F. NABO sp. z o.o.O firmie

1 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, Września, Konin, Koło, Turek, Słupca, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Gniezno, Kościan, Leszno, Szamotuły, Wągrowiec, Śrem

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

www.solarnabo.pl

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działamy na rynku od 2017 roku i prężnie się rozwijamy. Dysponujemy dużym zapleczem wiedzy technicznej i sprzedażowej. Zainteresowane osoby chętne do współpracy zapraszamy do aplikacji.

Opis stanowiska:

Oczekujesz współpracy z doświadczonym Managerem oraz ludźmi, którzy są pasjonatami i specjalistami w swoim fachu?

Liczysz na bardzo dobre prowizje bez limitów (bez górnej granicy) na uczciwych warunkach?

Potrafisz i aktywnie pozyskujesz Klientów, a ich zadowolenie jest dla Ciebie kluczowe?

Jeśli tak, to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Samodzielne i efektywne pozyskiwanie Klientów
  • Negocjacje na wysokim poziomie
  • Nieszablonowa praca również „w terenie”
  • Zorientowanie w branży OZE

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umówię B2B
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Dobry system wynagrodzeń (atrakcyjny system prowizyjny)
  • Niezbędne materiały do udanej sprzedaży
  • Konkursy i programy premiowe
  • Przejrzysty plan rozwoju w firmie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne