Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – Fotowoltaika

Zielona Energia (InnoDom)O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora energetycznego

  • Doradztwo Energetyczne, techniczne i finansowe

  • Aktywna sprzedaż dla Klientów B2B oraz B2C

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

  • Raportowanie swoich działań i wyników

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Przygotowanie dokumentacji i zawieranie umów z klientami poprzez system CRM

  • Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego

  • Doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • Minimum Roczne doświadczenie w Sprzedaży B2B orz B2C Lub chęć zdobycia i wdrożenia wiedzy

  • Mile widziana znajomość branży OZE

  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Komunikatywność oraz nastawienie na cel

  • Prowadzenia negocjacji

  • Duże zaangażowanie i chęci osiągnięcia sukcesu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę i rozwój w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branży

  • wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu (Ty decydujesz ile zarabiasz)

  • bardzo atrakcyjny, stabilny, jasny i realny system wynagrodzeń

  • solidne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe

  • wsparcie Back- Office

  • pracę w bardzo ciekawej, silnej i solidnej firmie

  • szerokie możliwości ofertowe na wszystkich segmentach biznesowych oraz klientach indywidualnych

  • możliwość dalszego rozwoju i budowanie własnej grupy sprzedażowej

  • Możliwość oferowania kompleksowej usługi domu zero energetycznego

  • Umowa B2B

  • Możliwość awansu

Zielona Energia (InnoDom)

Ekspert Rynku Energetycznego. Firma z siedzibą w Częstochowie istnieje od 2013r i zajmuje się sprzedażą fotowoltaiki B2C oraz B2B, folii grzewczych, grzejników, prądu oraz gazu. Firma InnoDom jest oficjalnym partnerem Zielonej-Energii.com oraz Red Snake (folie grzewcze na podczerwień). Mamy za sobą już setki realizacji i grono zadowolonych klientów. Możemy pochwalić się tytułem Firma godna zaufania Gold 2020. Stworzyliśmy system pracy i produktów, dzięki któremu praca handlowca daje jeszcze większą satysfakcję, oraz szeroki wachlarz możliwości.

Przewiń do profilu firmy