Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Sokołów Podlaski, Mława, Sierpc, Gostynin, Radom, Kozienice, Garwolin, Siedlce, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROPOZYCJA DLA DOŚWIADCZONYCH HANDLOWCÓW:

    stały obszar sprzedaży, powtarzalność klientów do 70%, wysokie zarobki,
    duża niezależność i swoboda w organizacji pracy własnej,
    rozwój osobisty, stabilna i wieloletnia współpraca.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Garwolin, Gostynin, Kozienice, Mława, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Radom, Siedlce, Sierpc, Sokołów Podlaski
    Powierzymy stały i przygotowany do sprzedaży teren województwa:
    wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego

    ZADANIA:

    • sprzedaż powierzchni reklamowej / informacyjnej do nośników zewnętrznych i Internetu w ramach Ogólnopolskiego Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej
    • sprzedaż na bazie stałych i nowych klientów
    • reprezentowanie firmy w powierzonym regionie
    top
    Nasz system polega na wymianie informacji pomiędzy podmiotami gospodarczymi,
    jednostkami samorządowymi i społecznością regionu.

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w branży reklamowej (np. Yellow Pages lub sprzedaż B2B)
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
    • prawo jazdy i samochód
    • gotowość współpracy na bazie umowy o dzieło lub własnej działalności gospodarczej

    ZASIĘG DZIAŁANIA:

    • obszar województwa i ościennych miejscowości

    OFERUJEMY WSZYSTKO JAK NA WSTĘPIE oraz:

    • bazowe wynagrodzenie prowizyjne, premie i gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe
    • szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia
    • dofinansowanie z przeznaczeniem na rozwój współpracy z nami po okresie próbnym
    Więcej informacji na stronach: www.sportpremium.pl, www.indexfirm.pl

    Poważnie zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji:
    nr referencyjny PH-06/19 - adres e-mail: [email protected]

    *Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.