Oferta pracy

Doradca Techniczno- Handlowy

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż gazów specjalnych m.in. do zastosowań laboratoryjnych i analitycznych.

  • Aktywne zdobywanie nowych Klientów, budowanie i utrzymywanie relacji z już istniejącymi Klientami.

  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz negocjacji umów.

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz prowadzenie działań marketingowych.

  • Bieżące kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji, raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne, fizyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w sprzedaży, w branży analitycznej/laboratoryjnej - mile widziane

  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Ukierunkowanie na cele, silna motywacja do działania oraz praca zespołowa

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów połączona ze zdolnością analitycznego myślenia

  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wraz z premię

  • Samochód służbowy

  • Opiekę medyczna dla Pracownika finansowaną przez pracodawcę i możliwość zakupu pakietu dla bliskich po preferencyjnych stawkach

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Program Emerytalny

  • Dofinansowanie wypoczynku dla Pracownika i dzieci plus świadczenia świąteczne

  • Kafeteria My Benefit – platforma zakupowa dla Pracowników

  • Możliwość korzystania z programu wsparcia Pracowników

  • Przyjazną atmosferę pracy i rozwój w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program wsparcia pracowników

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy . . . i rozwijaj się w firmie Air Products!

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Przewiń do profilu firmy