Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Ambra BrandsO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski. Wierzymy, że tajniki świata wina nie są zarezerwowane tylko dla wybranych. Dzielimy się naszą wiedzą o winie, pasją i doświadczeniem. Teraz poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, którzy wspólnie z nami będą budować sprzedaż detaliczną.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Kompleksowa obsługa Klientów detalicznych
  • Budowanie długofalowych relacji
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi, lokalnymi Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja założeń planu sprzedaży
  • Podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji

Jakie są nasze oczekiwania?

  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Umiejętności nawiązywania relacji biznesowej
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Praktycznej znajomości obsługi Microsoft Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Książeczki sanepidu

Oferujemy

  • szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania
  • szkolenia produktowe połączone z degustacją
  • ciekawą pracę na silnych markach i dobrych produktach
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, dostęp do e-booków)
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty firmy
  • narzędzia pracy takie jak: Ipad, smartfon, samochód służbowy

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy