Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

MokateO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Przedstawiciel handlowyNumer ref.: M24/2020

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego
  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub merchandisera w branży FMCG
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, etc)
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Administratorem danych jest Mokate Sp. z o.o. z siedzibą w Żory 44-240, Strażacka 48 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne