Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

Hill WoltronO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej grupy, producenta narzędzi i urządzeń dedykowanych dla gospodarstw domowych poszukujemy osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku:

Zadania:

  • rozwój sprzedaży oferowanych produktów
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami
  • praca w systemie home office

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży artykułów gospodarstwa domowego
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • nastawienie na realizację celów
  • gotowość do podróży

Nasz klient oferuje: przyjazną atmosferę pracy, szkolenia produktowe oraz niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne