Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Fabory PolandO firmie

5 000–5 300
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, dopasowywanie oferty do ich potrzeb.
  • Przygotowywanie ofert.
  • Informowanie klientów o produktach i bieżących promocjach.
  • Oferowanie klientom dostępnych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • Uprzejmość, profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie do ludzi i pracy.
  • Odpowiedzialność i pracowitość.
  • Niezależność i dyspozycyjność.
  • Dobra organizacja swojego czasu pracy.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Płynna obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym.
  • Wykształcenie min. średnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.
  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników.
  • Zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej międzynarodowej firmie.
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Fabory jest spółką handlową i oferuje szeroką ofertę elementów złącznych, narzędzi, produktów przemysłowych i produktów BHP renomowanych i znanych marek. Do naszych głównych klientów należą między innymi firmy zajmujące się naprawami i konserwacją, a także producenci maszyn, którzy wykorzystują materiały do produkcji. Nasi klienci działają na wielu rynkach i w licznych branżach, a my świadczymy usługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla międzynarodowych firm, wspierając ich codzienną produkcję, konserwację i naprawy.

Przedstawiciel Handlowy, Gdańsk