Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Fabory PolandO firmie

5 0005 300 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

  • Przygotowywanie ofert.

  • Informowanie klientów o produktach i bieżących promocjach.

  • Oferowanie klientom dostępnych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • Uprzejmość, profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie do ludzi i pracy.

  • Odpowiedzialność i pracowitość.

  • Niezależność i dyspozycyjność.

  • Dobra organizacja swojego czasu pracy.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Płynna obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym.

  • Wykształcenie min. średnie.

Mile widziane

  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.

  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników.

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej międzynarodowej firmie.

  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Fabory Poland

Fabory jest spółką handlową i oferuje szeroką ofertę elementów złącznych, narzędzi, produktów przemysłowych i produktów BHP renomowanych i znanych marek. Do naszych głównych klientów należą między innymi firmy zajmujące się naprawami i konserwacją, a także producenci maszyn, którzy wykorzystują materiały do produkcji. Nasi klienci działają na wielu rynkach i w licznych branżach, a my świadczymy usługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla międzynarodowych firm, wspierając ich codzienną produkcję, konserwację i naprawy.

Przewiń do profilu firmy