Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Enexon Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na lokalnym rynku

  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne)

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • znajomość rynku elektrotechnicznego i/ lub budownictwa mieszkaniowego/ inwestycyjnego/ przemysłowego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią hurtowni elektrycznych w Polsce. Poprzez kompleksowe działania zyskujemy zaufanie naszych klientów. W ramach współpracy otaczamy naszych klientów szeroko pojętą obsługą. Począwszy od staranie dopasowanej oferty dla każdej branży, fachowe doradztwo, poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie bez straty na jakości, a także najwyższej jakości serwis skończywszy na realizacji zamówień zgodnie z ustalonym harmonogramem. A to wszystko po to, aby praca naszych Klientów stała się prosta w zakresie, w jakim możemy mieć na to wpływ. Dzięki takim relacjom nasi Klienci mogą się skoncentrować na rozwoju swojego biznesu.

Przewiń do profilu firmy