Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów oraz obsługa istniejących Klientów firmy

  • efektywne prowadzenie procesu sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • stała dbałość o stabilny rozwój rynku

  • prezentacja oraz doradztwo z zakresu oferowanych produktów

  • budowanie długoterminowych relacji z Klientem

  • uczestniczenie w negocjacjach i spotkaniach handlowych

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • szukamy pracownika mieszkającego w lub w okolicy jednego z miast: Łeba, Władysławowo, Trójmiasto, Elbląg, Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Kwidzyn, Grudziądz, Tuchola, Chojnice, Kościerzyna, Lębork

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość terenu woj. pomorskiego - warunek konieczny

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysoka kultura osobista, uczciwość i zdyscyplinowanie

  • nastawienie na osiągnięcie sukcesu i zorientowanie na cele

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży tytoniowej, znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę na pełen etat oraz świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (Medicover, Multisport, ub. pracownicze NNW)

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od poziomu realizacji zadań (przejrzysty system premiowania miesięcznego, rocznego)

  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • narzędzia w postaci samochodu służbowego, telefonu i tabletu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Multisport

  • Medicover

  • NNW

Masz pytania? Zadzwoń: 22 510 12 56.

Jesteś zainteresowana / zainteresowany? Prześlij CV klikając w przycisk aplikowania.

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp. k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 24 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. produkowane przez nas płyny do e-papierosów: VIVO, Selfie, E oraz szereg marek z kategorii tytoniowej i szeroko rozumianej OTP, jak: OCB, Denim, Burton, Nakhla, Angel, ZIPPO. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

Przewiń do profilu firmy