Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Indigo Gdańsk Karolina OrzechowskaO firmie

3 5008 500 brutto / mies.

Indigo Gdańsk Karolina Orzechowska

Obrońców Wybrzeża 15

Gdańsk

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów do stylizacji paznokci marki Indigo Nails na terenie województwa pomorskiego. W swojej ofercie posiadamy również szeroki zakres produktów do pielęgnacji dłoni i ciała z serii Indigo Home SPA.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego w formule vansellingu do pozyskiwania i obsługi salonów na wybranej części województwa pomorskiego. Jeśli uważasz, że spełniasz poniższe wymagania, aplikuj!

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie nowych salonów,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • opieka nad prawidłowym magazynowaniem i przewozem produktów,
  • działania promocyjne,
  • wykonywanie zleconych analiz sprzedaży na podległym rynku,
  • maksymalizacja sprzedaży,
  • realizacja wartościowych i asortymentowych planów sprzedaży,

Od potencjalnych kandydatów wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży i/lub bezpośredniej obsłudze klienta,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań oraz wysokiej kultury osobistej,
  • nastawienia na realizację celów oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielności w wykonywaniu zadań,
  • prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu pojazdu,

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w gronie profesjonalistów z wysokiej jakości produktami,
  • szkolenia z zakresu znajomości produktów,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

Ogłoszenie archiwalne