Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, trzeciego pod względem wielkości koncernu tytoniowego na świecie. Grupa zatrudnia ponad 27 000 osób w 95 biurach oraz 25 fabrykach i ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a lokalne portfolio reprezentowane jest przez takie marki jak Camel, LD, Winston i Glamour. JTI Polska, pracodawca nagrodzony certyfikatami Top Employers 2015, Top Employers Europe 2015 oraz Top Employers Global 2015, to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.

    Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • realizacja planu sprzedaży
    • rozwój strategii sprzedaży
    • realizacja celów dystrybucyjnych w kanale handlu detalicznego
    • implementacja programów marketingowych oraz materiałów POS w punktach sprzedaży
    • nawiązywanie i rozwijanie relacji oraz budowanie partnerstwa z Klientami
    • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

    Oczekiwania:

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • operatywność i konsekwencja w działaniu
    • zaangażowanie, entuzjazm
    • uczciwość
    • dyspozycyjność, punktualność
    • aktualne prawo jazdy kategorii B
    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w młodym, międzynarodowym zespole
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji o firmie na stronie: www.jti.com oraz www.karierawjti.pl