Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ELGROM sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i zdobywanie nowych rynków zbytu

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych

  • aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów, wizyt oraz akcji promocyjno-handlowych

  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków kontraktów

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zadań handlowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów

  • prowadzenie sprawozdawczości z działań sprzedażowych

  • ofertowanie klientów w oparciu o posiadane pełnomocnictwa

Nasze wymagania

  • niezbędna znajomość rynku budowlanego - firmy wykonawcze

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych

  • umiejętność analizy potrzeb klienta

  • zdyscyplinowanie i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • wysoka samodzielność w działaniu

  • dynamizm i zaangażowanie w powierzone zadania

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w prężnym i ambitnym zespole

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wysokie wynagrodzenie plus premia od uzyskanych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy