Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

VAN PUR S.A.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy

  • Obsługa i rozwój współpracy z klientami na podległym terenie

  • Właściwa ekspozycja produktów, zgodnie ze standardami firmy

  • Efektywne zarządzanie i rozliczanie powierzonych budżetów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Znajomość rynku detalicznego w rejonie

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania długofalowych kontaktów

  • Otwartość w nawiązywaniu nowych relacji interpersonalnych

  • Systematyczność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę

  • Zapewniamy wynagrodzenie wraz z systemem premiowania

  • Wyposażamy w niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

VAN PUR S.A.

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy