Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Nowy Dwór Gdański, Gdynia, Lębork, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdynia, Lębork, Nowy Dwór Gdański
    SEZ/0318/GD

    Obowiązki:

    • Sprzedaż asortymentu naszego Klienta - uznanego producenta napojów.
    • Aktywne pozyskiwanie klientów na oferowane produkty.
    • Opiekę i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami.
    • Realizację wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy.
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Zdolność oceny sytuacji, umiejętność pracy w zespole.
    • Odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub w branży FMCG (doświadczenie nie jest konieczne, jedynie mile widziane).
    • Oczywiście wiesz, że to praca głównie w terenie :) musisz więc posiadać prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad.
    • Wsparcie szkoleniowe w trakcie pierwszych miesięcy pracy.
    • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottomopis