Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

WÓDKI REGIONALNE sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i rozwój sprzedaży produktów marki w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
  • budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • weryfikacja bieżących potrzeb klientów
  • monitorowanie rynku
  • utrwalanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie handlowe (vanselling)
  • znajomość sieci lokalnych FMCG
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B (do uzgodnienia)
  • służbowy telefon, laptop z systemem usprawniającym pracę handlowca
  • służbowy samochód (van)
  • nowoczesny system komunikacji
  • pełen pakiet szkoleń do wykonywania zleconych zadań
  • profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki
  • deputat pracowniczy
  • karta Multi Sport

O nas

Wódki Regionalne Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją najwyższej klasy alkoholi wytwarzanych na bazie tradycyjnych receptur, ściśle związanych z rejonem beskidzkim.

Przedstawiciel handlowy, Gliwice